Bezpieczeństwo danych

Poznaj zakres usług, które możemy świadczyć dla Twojej firmy!

specjalizujemy się w kompleksowym dostarczaniu, wdrażaniu i zarządzaniu systemami kopii zapasowych oraz oprogramowaniu, które zabezpieczy cię przed utratą danych.

W obszarze kopii zapasowych nasza praca polega na dostarczaniu skutecznych rozwiązań, ich wdrożeniu oraz profesjonalnym zarządzaniu. Współpracujemy z wiodącymi producentami, m.in StorageCraft. Ich produkty zapewnią Ci niezawodność, szybkość przywracania danych oraz skalowalność systemów kopii zapasowych. Dzięki temu możesz zabezpieczyć swoje dane przed utratą i zmniejszyć ryzyko przestojów w przypadku awarii.

kopia zapasowa
informatyk Śląsk
kopia zapasowa

W obszarze oprogramowanie zabezpieczającego przed utratą danych opieramy się na rozwiązaniach firmy ESET. Nasze usługi obejmują wdrażanie skutecznych narzędzi antywirusowych oraz ochrony przed zagrożeniami internetowymi. Jest to ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa informacji przechowywanych w systemach Twojej organizacji.

backup danych

Współpracujemy również z partnerami: Veeam Software i SolarWinds.

Veeam Software to lider w dziedzinie oprogramowania do zarządzania danymi. Oferuje innowacyjne narzędzia do skutecznego backupu, przywracania i migracji danych. Wspólnie zapewnimy Ci nie tylko bezpieczeństwo informacji, ale także elastyczność i niezawodność w zarządzaniu nimi.

Z kolei partnerstwo z SolarWinds umożliwia nam dostarczanie zaawansowanych narzędzi do monitorowania środowiska IT. Dzięki ich narzędziom jesteśmy w stanie śledzić i optymalizować funkcjonowanie Twojej infrastruktury IT, reagując na potencjalne problemy, zanim staną się one krytyczne.

Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami, aby dobrać zakres wsparcia dostosowany do Twoich potrzeb!

+48 32 413 99 10
biuro@multikom.net.pl
Scroll to Top