USŁUGI

Poznaj zakres usług, które możemy świadczyć dla Twojej firmy!

W Jaworznie nasza firma jest synonimem zaufania w branży IT. Z ogromnym doświadczeniem i pasją do technologii oferujemy profesjonalny outsourcing IT, który jest gwarancją niezawodnej obsługi i wsparcia technicznego. Nasz zespół wykwalifikowanych informatyków pracuje z zaangażowaniem, aby dostarczać usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Oferujemy szeroką gamę usług informatycznych , od konserwacji sprzętu po rozbudowane rozwiązania oprogramowania komputerowego. Wiemy, że dobrze działający sprzęt to podstawa efektywności w pracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były synonimem najwyższej jakości.

Outsourcing IT, który proponujemy, to nie tylko opieka nad istniejącym sprzętem i oprogramowaniem. To również obsługa informatyczna, która wyprzedza potencjalne problemy dzięki proaktywnemu podejściu i stałemu monitorowaniu systemów. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania informatyczne były zawsze aktualne i skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.

Dzięki naszej wszechstronnej ofercie, możesz sprawdzić, jak efektywne wsparcie IT przekłada się na płynność i bezpieczeństwo operacji biznesowych. Realizujemy zadania techniczne z pełnym zaangażowaniem, oferując wsparcie IT, zarządzanie infrastrukturą IT i implementację zaawansowanych systemów informatycznych.

Nieustannie dążymy do rozwoju i podnoszenia kompetencji, aby wykonywać dla Ciebie usługi na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz obsługi informatycznej w firmie? Skorzystaj z naszych usług informatycznych i outsourcingu IT. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

outsourcing usług IT

wsparcie
it

Zapewniamy kompleksową opiekę informatyczną, którą wykonujemy zarówno zdalnie, jak i w siedzibie Twojej firmy.

infrastruktura IT Śląsk

infrastruktura
it

Zajmujemy się kontrolowaniem i dbaniem o serwery, zarządzaniem sieciami komputerowymi oraz dostarczeniem i instalowaniem programów komputerowych.

bezpieczeństwo fizyczne Śląsk

bezpieczeństwo
fizyczne

Dostarczamy rozwiązania dotyczące zarządzania systemami kontroli dostępu oraz monitoringu CCTV.

kopia zapasowa danych

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Specjalizujemy się we wdrażaniu
i zarządzaniu systemami, które uchronią Cię przed utratą i zapewnią poufność Twoich danych.

komputer dla firmy

sprzęt pc dla biznesu

Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu. Dostarczymy go do siedziby Twojej firmy oraz przygotujemy do pracy przyszłego użytkownika.

dane w chmurze

usługi chmurowe

Dostarczamy i zarządzamy usługami chmurowymi. W ramach tej usługi proponujemy Ci pakiet Microsoft 365.

centrala telefoniczna

systemy tele-
komunikacyjne

Dostarczamy, wdrażamy i zarządzamy otwartymi systemami telefonicznymi, które oparte są na technologii VoIP.

systemy-wideokonferencyjne

systemy
wideokonferencyjne

Korzystając z naszej oferty produktów wspierających telekonferencje i pracę zdalną, masz możliwość dostosowania do zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.

kwalifikowane certyfikaty elektroniczne

certyfikaty
elektroniczne

Dostarczamy kwalifikowane podpisy elektroniczne, certyfikaty SSL oraz certyfikaty e-mail ID S/MIME.

normy ISO

bezpieczeństwo informacji

Wdrażamy systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz prowadzimy ich audyty w oparciu o międzynarodowe normy i standardy.

PARTNERZY

Współpracujemy z dostawcami najlepszych rozwiązań IT!

logo-Certum
logo-Alcatel-Lucent-Enterprise
logo-Netgear
lokgo-fortinet
logo-StorageCraft
logo-OVHCloud
logo-Xopero
logo-poly
logo-3CX
logo-ExclusiveNetworks

jak pracujemy?

Bez względu na obecny stan infrastruktury IT Twojej firmy, udzielimy Ci wsparcia w wybranym przez Ciebie obszarze. Specjalizujemy się w doradztwie, zapewniającym odpowiednie optymalizacje i kontrole bezpieczeństwa.

1. przegląd systemów it

Dzięki przeprowadzonemu przeglądowi systemów IT, jesteśmy w stanie zidentyfikować potencjalne zagrożenia znajdujące się w infrastrukturze IT Twojej firmy. Wykonujemy również audyty legalności oprogramowania, zapewniając, że działania Twojej firmy są zgodne z obowiązującym prawem.

2. doradztwo i optymalizacja

Otrzymujesz dostęp do bogatej wiedzy naszych specjalistów IT. Możesz zasięgnąć porady w zakresie projektowania, planowania i wdrażania rozwiązań informatycznych w Twojej firmie. Wesprzemy Cię w optymalizacji działania Twojego działu IT, konfiguracji systemów oraz tworzeniu infrastruktury.

3. sprzęt i oprogramowanie

Dobierzemy oprogramowanie i sprzęt, odpowiednio do specyfiki Twojego biznesu. Dostarczymy nowoczesne rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy. Pracownicy będą mogli wykonywać swoje obowiązki efektywniej i z większym bezpieczeństwem.

4. dedykowana chmura

Zapewnimy Ci dostęp do infrastruktury technicznej i wirtualnych serwerów, gwarantując nieprzerwaną pracę oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu będziesz w stanie efektywniej wykorzystać zasoby sprzętowe i zoptymalizować koszty.

5. wdrożenia i szkolenia

Przeprowadzane przez nas szkolenia zwiększą wiedzę Twoich pracowników z zakresu technologii informatycznych. Zapewnimy Ci również wsparcie w instalacji i konfiguracji oprogramowania, co umożliwi swobodny przepływ informacji w Twojej firmie.

6. usługi serwisowe

W ramach współpracy zajmiemy się wszelkimi pracami serwisowymi. Zgłoszenia codziennych problemów IT realizujemy na bieżąco, dzięki systemowi Helpdesk. Od Ciebie zależy liczba roboczogodzin, jaką zrealizujemy dla Twojej firmy.

sukces gwarantowany!

Nasza praca zapewni ciągłość działania Twojego biznesu. My skupimy się na rozwiązywaniu problemów informatycznych i na optymalizacji funkcjonowania IT, a Ty na rozwoju biznesowym Twojej firmy. Dzięki temu zwiększysz jej konkurencyjność i możliwość odniesienia sukcesu.

ile kosztują nasze usługi?

Nasz priorytet to świadczenie kompleksowego wsparcia IT w konkurencyjnej cenie!

Koszt świadczonych przez nas usług uzależniony jest od wielu czynników, m.in. rozmiaru Twojej firmy, ilości użytkowników systemów informatycznych, zakresu wsparcia oraz Twoich oczekiwań i potrzeb. Nasza oferta cenowa jest zróżnicowana. Każda usługa ma indywidualnie określoną cenę, uzależnioną od czasu, który przeznaczamy na jej wykonanie. Zazwyczaj wycena opiera się na stawce za godzinę pracy naszych specjalistów.
Chętnie przygotujemy dla Ciebie bezpłatną kalkulację i przedstawimy konkretny kosztorys.

koszty usług IT Jaworzno

jak rozpocząć z nami współpracę?

1. rozmowa

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi specjaliści skompletują niezbędne informacje, aby przygotować dla Ciebie szczegółową ofertę.

2. podpisanie umowy

Po zaakceptowaniu przez Ciebie oferty, przygotujemy i podpiszemy umowę. Rozpoczniemy tym samym realizację wybranych przez Ciebie usług.
 

3. przegląd systemów it

Przeprowadzimy kompleksowy przegląd systemów IT w Twojej organizacji. Wspólnie omówimy jego wyniki oraz wdrożymy zmiany zwiększające bezpieczeństwo i usprawniające aspekty biznesowe.

4. realizacja usług it

Nasz zespół zajmie się bieżącym rozwiązywaniem problemów IT w Twojej firmie oraz realizacją usług, zgodnie z zapisami w umowie. Gwarantujemy obsługę informatyczną na najwyższym poziomie.

Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami, aby dobrać zakres wsparcia dostosowany do Twoich potrzeb!

+48 32 413 99 10
biuro@multikom.net.pl
Scroll to Top