wsparcie IT

Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną, świadczoną zarówno w sposób zdalny jak i w siedzibie Klienta. Funkcjonujemy jako zewnętrzny dział IT, który wspomaga bieżącą pracę użytkowników. Do naszych zadań należy między innymi przygotowywanie stanowisk pracy, rozwiązywanie aktualnych problemów technicznych czy administracja użytkowników. W celu zapewnienia naszym Klientom usług o najwyższym standardzie, prowadzimy dokumentację informatyczną. Ponadto oferujemy fachowe doradztwo w kontekście świadczonych usług czy w temacie doboru odpowiedniego sprzętu komputerowego. Współpracujemy z naszymi Klientami poprzez system Helpdesk, który służy do profesjonalnego zarządzania zgłoszeniami, dokumentowania ich przebiegu oraz rozliczania czasu pracy.

infrastruktura IT

Zajmujemy się budową oraz zarządzaniem wirtualnymi środowiskami. Do naszych zadań należy również administrowanie serwerami, zarządzanie sieciami komputerowymi oraz dostarczanie i wdrażanie systemów. Dbając o infrastrukturę IT w obszarze sieci polegamy na produktach takich firm jak Netgear, Fortinet, Alcatel-Lucent Enterprise. Z kolei w temacie wirtualizacji stosujemy rozwiązania od VMware oraz Microsoft.

bezpieczeństwo danych

Oferujemy dostarczanie, wdrażanie oraz zarządzanie systemami kopii zapasowych i oprogramowaniem zabezpieczającym przed utratą danych. W tym obszarze pracujemy w oparciu o produkty takich firm jak StorageCraft, Eset, Veeam Software oraz SolarWinds.

bezpieczeństwo fizyczne

Dbając o bezpieczeństwo fizyczne naszych Klientów oferujemy zarządzanie systemami kontroli dostępu oraz monitoringiem CCTV, których zadaniem jest podniesienie poziomu ochrony określonego obiektu.

bezpieczeństwo informacji

Troszczymy się o bezpieczeństwo informacji naszych Klientów i ciągłość działania ich Organizacji. W swoich pracach opieramy się na sprawdzonych wzorcach i międzynarodowych standardach, wykorzystując normy m.in. ISO 27001/ ISO 22301/ISO 20000 oraz ISO 31000. Wykonujemy audyty, pomagamy w przygotowaniu dokumentacji i środowiska IT oraz wdrażamy profesjonalne rozwiązania. Specjalizujemy się w cyberbezpieczeństwie oraz ochronie danych osobowych. Na potrzeby Klientów pełnimy funkcje Oficera Bezpieczeństwa, Pełnomocnika Zarządu ds. Bezpieczeństwa czy Inspektora Ochrony Danych.

usługi chmurowe

Dostarczamy oraz zarządzamy usługami chmurowymi, które są przydatne w prowadzeniu nowoczesnego przedsiębiorstwa. Bazujemy na pakiecie Microsoft 365, w skład którego oprócz podstawowych komponentów takich jak Word czy Excel wchodzi również poczta elektroniczna Microsoft Exchange. Z kolei do pracy grupowej zadedykowane zostały MS SharePoint oraz MS OneDrive, a do sprawnej komunikacji zbiorowej – MS Teams. Ponadto zajmujemy się administracją oraz utrzymaniem domen.

systemy telekomunikacyjne

Dostarczamy, wdrażamy oraz zarządzamy otwartymi systemami telefonicznymi, które zostały oparte na technologii VoIP. W odróżnieniu od tradycyjnych systemów telefonicznych bazują one na oprogramowaniu. Oferujemy wdrożenie systemów telekomunikacyjnych od Alcatel-Lucent Enterprise oraz 3CX.

systemy wideokonferencyjne

Umożliwiamy Klientom elastyczne dopasowanie do zmieniającej się rzeczywistości oraz nowych wymagań biznesowych poprzez ofertę produktów do telekonferencji oraz pracy zdalnej. W tym temacie zapewniamy dostarczenie oraz konfigurację rozwiązań od Polycom oraz akcesoriów Jabra.

e-podpis

Dzięki nawiązaniu partnerstwa z firmą Asecco Certum dostarczamy podpisy elektroniczne, certyfikaty SSL oraz certyfikaty E-mail ID S/MINE. Podpisy elektroniczne, inaczej certyfikaty kwalifikowane, oferujemy w dwóch wariantach: zapisane na karcie umieszczanej w czytniku lub jako rozwiązanie w chmurze.

sprzęt PC

Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego sprzętu dla biznesu. Dostarczamy sprzęt PC od marek takich jak DELL, HP oraz Lenovo. Oferujemy przygotowanie sprzętu komputerowego do pracy przyszłego użytkownika. Świadczymy również usługi z zakresu serwisu, diagnostyki oraz doradztwa.